LT EN PL RU
TOP PREKĖS NAUJIENOS
1003163
Padidinti
Padidinti

1.

Knygutė daugkartinio naudojimo su vand.piešt. WATER MAGIC FARM, Galt
Daugkartinio naudojimo spalvinimo knygutė su vandens teptuku. Nuspalvink lapą vandeniu ir atsiras puikus spalvotas piešinukas,kuris vėl išnyks, kai tik vanduo išdžiūs. Galima spalvinti vėl ir vėl. Ideali naudoti kelionėje.

1.

Jaunojo mokslininko rinkinys SPACE LAB (LT,EN), 12 eksperimentų, 6m.+ ,Galt
Ištirkite visatos stebuklus ir sužinokite daugiau apie mūsų Saulės Sistema. Šiame nuostabiame rinkinyje rasite linksmą instrukciją ir 12 nuostabių eksperimentų. Pagaminkite šviečiančius tamsoje žvaigždynų modelius, surinkite teleskopą ir paleiskite raketą. Paeksperimentuokite su šešėliais, sumaišykite galaktikos gleives ir sukūrkite Saulės Sistemą savo kambaryje! Rinkinio sudėtis: 22 šviečiančios žvaigždės ir 46 šviečiantys sujungimai, 10 daugkartinio naudojimo šiaudelių, raketos buteliukas, raketos sparneliai (kelios detalės), pompos adata, guminis kamštelis, raketos nosis, 2 popieriniai šiaudeliai, kartoninės teleskopo dalys, teleskopo lęšiai (mažas, vidutinis ir didelis), galaktikos gleivių milteliai, baltas lipnus plastelinas, plastikinis lapas, kaištelis, žvaigždžių rato kartoninės dalys, ateivių raketa ir saulės laikrodžio detalės, lipdukų lapas, užrašų knygutė, 2 planetų lipdukų lapai, dvipusis A3 žvaigždynų gidas.

Kaina: 10,99 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 18,99 €  |  Užsakyti  Užsakyti
Padidinti
Padidinti

2.

Jaunojo mokslininko rinkinys SCIENCE LAB, 20 eksperimentų, 6m.+, GALT
Jaudinantis rinkinys, kuriame rasite 20 linksmų eksperimentų. Pagaminkite skraidantį vaiduoklį, šokinėjantį kamuoliuką ir kaleidoskopą iš mėgintuvėlių. Žaiskite šliaužiančios odos žaidimą ir sužinokite kaip krauti vienas ant kito skysčius bei kaip pagaminti lavą. Sudėtis: 3 mėgintuvėliai, mėgintuvėlių stovas, akiniai, rutulio forma ir kristalai, padidinamasis stiklas, suktukas, indas su gleivėta medžiaga, 3 maisto dažikliai, petri-indas, pipetė, PH matavimo skalė ir popierius, atspausdintos kartoninės dalys, lipdukai, servetėlės, 2 balionai, 3 maišymo pagaliukai, 3 ausų krapštukai, 2 gumytės, sąvaržėlė.

2.

Magnetinė mozaika su 714 vnt. neišimamu kamuoliku, 31x25cm

Kaina: 21,95 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 24,95 €  |  Užsakyti  Užsakyti
POP90000
Padidinti
Padidinti

3.

Konstruktorius Playstix 150 det., 4m.+

3.

Žaidimas Europos šalys LANDER EUROPAS, 8-99, (LT,DE,GB)
Edukacinis žaidimas 2 - 4 kelionių gidams nuo 8 iki 99 metų Sudėtis: 4 turistų figūrėlės, 1 žaidimo laukas, 4 pagalbiniai laukeliai su vėliavomis, 76 žaidimo kortos ( 51 šalių kortų, 16 atsakymų kortų, 8 rizikos kortos, 1 korta "Žiūrėti draudžiama!". Žaidimo idėja Keturi dezorientuoti turistai keliauja aplink Europą. Kiekvieną dieną autobusas atveža juos į kitą šalį - ir vargšai turistai jau nebežino, kur jie yra. Padėkite jiems pasinaudoję informacija apie kiekvieną šalį. Kuo mažiau informacijos panaudosite, tuo toliau nuvažiuos jūsų turistas. Žaidimo tikslas - pirmam apvažiuoti visą Europą.

Kaina: 32,90 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 21,00 €  |  Užsakyti  Užsakyti
Padidinti
Padidinti

4.

Konstruktorius Playstix Deluxe Set, 211 det., 4m.+

4.

Magnetinis žaidimas-konstruktorius erdviniam mastymui Tri Mags, 24 det., 4-8m.

Kaina: 55,00 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 22,00 €  |  Užsakyti  Užsakyti
BJT036
Padidinti
Padidinti

5.

Rinkinys medinis Traukinys su bėgiais (102x48cm), 44 det., 39x28x6cm, 3m.+

5.

Rinkinys CRYSTAL ART Vilkai 8m.+ įrėmintas, 50x40cm
1.Pasirinkite nuo kurios piešinio dalies norite pradėti darbą.Pažiūrėkite į skaičius arba raides ant piešinio taškelių.Suraskite maišelį su atitinkamu žymėjimu. 2.Padėkite šalia darbo įrankius. Švelniai įspauskite dėliojimo pieštuką į minkšto vaško kvadratėlį taip, kad dalis vaško liktų jo viduje. Suberkite vieno maišelio kristalus į lėkštutę. Pakelkite apsauginę foliją ant piešinio, bet nenuimkite jos pilnai. 3. Prispauskite pieštuko galiuką prie kristalo ir pakelkite jį. 4. Prispauskite kristalą prie atitinkamos vietos piešinyje. Tęskite darbą kol visi maišeliai ištušties, o kristalai padengs visus piešinio taškus.

Kaina: 42,95 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 41,00 €  |  Užsakyti  Užsakyti